Latest News

JONASS UZVAR MX2 DEVĪTAJĀ POSMĀ FRANCIJĀ

Šodien Francijā, Ernē trasē norisinājās pasaules motokrosa čempionāta devītais posms, MX2 klasē uzvaru gūstot “Red Bull KTM Factory Racing” komandas braucējam Paulam Jonasam.

Sestdien Jonass uzvarēja kvalifikācijā, bet svētdien finālbraucienos ieņēma pirmo un otro vietu.

Pirmajā braucienā Jonass jau pašā sākumā nokļuva vadībā, turpinājumā kontrolējot notiekošo. Vienubrīd viņš bija jau vairāk nekā astoņas sekundes priekšā tuvākajam sekotājam, pēdējos apļos tempu samazināja un droši uzvarēja. Otro vietu izcīnīja Jonasa sīvākais konkurents sezonas kopvērtējumā Džeremijs Sīvers, bet nākamais finišēja mājinieks Benuā Paturels, kurš centās uzveikt šveicieti, tomēr bija spiests samierināties ar trešo vietu.

Otrajā braucienā tieši Paturels izrāvās vadībā startā, visu braucienu ieturēja nelielu, bet stabilu pārsvaru pār sekotājiem, gūstot uzvaru. Jonass sākumā mēģināja viņu apdzīt, bet iekārtojās otrajā pozīcijā, kurā arī sasniedza finišu. Sīvers mēģināja apdzīt Jonasu, tomēr nesekmīgi un finišā bija trešais.

Posma summā Jonass līdz ar to ieguvis uzvaru, Paturels izcīnījis otro, bet Sīvers – trešo pozīciju.

Sezonas kopvērtējumā Jonass tagad jau 42 punktus priekšā Sīveram, bet cīņu par titulu braucēji turpinās Krievijā, kur pasaules čempionāta posms gaidāms 11. jūnijā.